Lodówka

Gdzie w Dubaju, w jednym miejscu, można spotkać poetów, muzyków, malarzy, grafików, filmowców i innych artystów przez „a” małe i duże? W Lodówce… i okolicach.

Lodówka, The Fridge, to jeden z wielu magazynów przekształconych na galerię, studio, czy scenę teatralną. Położone w samym środku przemysłowej dzielnicy Al Quoz, z zewnątrz szpetne i odstraszające, w środku kryją wystawy, jakich nie powstydziłyby się eleganckie centra kultury.

My do Lodówki wybraliśmy się na projekcję naszego filmiątka. Miały być 4 minuty „of fame”, a było raczej „of shame”. W prawdzie, w porównaniu do kilku innych „produkcji”, dało się to przeżyć, ale chyba jednak nie opublikuję tego na blogu. Resztki samokrytyki mi nie pozwalają ;)

Reklamy

11 myśli w temacie “Lodówka

    1. To umówmy się tak: jak dostaniemy materiał i Małż go pokoloruje, a kolega porządnie zmiksuje dźwięk i z tymi poprawkami wrzucimy na youtuba, to się podzielę :) tylko Małż za 4 dni hen hen daleko wybywa, więc to trochę potrwa…

      Szkoda, że Halloween już za nami… mogłabym, w ramach siania grozy, wrzucić tak jak to wygląda teraz ;)

    1. Proszę, uwierz mi, to nie skromność, to chłodna ocena sytuacji… :) ale niech będzie, jak już się pojawi na youtubie, to dam linka… w końcu śmiech to zdrowie, więc na dobre wszystkim wyjdzie ;)

      Bardzo dziękuję za wyróżnienie! :)

Zostaw komentarz, będzie mi miło! :)

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s